Ruim honderd Tweede Fase leerlingen van de Philips van Horne (havo en vwo) bezochten vrijdagavond tussen 19.00 en 20.30 uur de derde editie van de "Philips van Horne Terugkomdag".
De bedoeling van avond was om te luisteren naar ervaringen van de eerste- en tweede jaars studenten die na hun eindexamen op de Philips van Horne zijn gaan studeren aan een van de universiteiten of HBO-instellingen in Nederland.
Maar liefst 135 oud-leerlingen hadden zich voor deze avond opgegeven.
Na een welkomstwoord werden zij getrakteerd op een eenvoudig Chinees buffet.
Mede door de aanwezigheid van een aantal docenten was kreeg de avond een hoog "reünie-gehalte".
Na afloop werd er nog gezellig nagepraat in kantine de Toren onder het genot van een drankje.
Foto's: Jan Leenders
Terugkomdag HAVO (of vwo) – HBO op 27.01.2012
Het nummer wat voor de student en opleiding staat,
correspondeert met de tafel waar deze student zit!
Cultuur & Kunst
1. Rob Smorenberg Artiest / theateropleiding,
Koning Willem I College, ‘s-Hertogenbosch
2. Faya Maris Fashion & Design, Amsterdam Fashion Institute, Amsterdam
3. Luc Geraats Conservatorium, ArtEZ HS voor de Kunsten, Zwolle
3. Alwin Segers Docent muziek, Fontys Hogescholen, Tilburg
3. Yordi Petit Slagwerk jazz, Amsterdamse HS voor de Kunsten, Amsterdam
Economie & Bedrijf
4. Bart Ament Hoge Hotelschool, Hogeschool Zuyd, Maastricht
5. Joost Stienen Accountancy, bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
5. Laurens Roelofsma Accountancy/bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
6. Sharon Freij Bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
6. Ilse Vossen Bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
6. Marten Stevens Bedrijfseconomie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
7. Yannick Knechten Commerciële economie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
7. Nico Arts Commerciële economie, Avans Hogescholen, ‘s- Hertogenbosch
8. Yvonne Klompen Facility management, Hogeschool Zuyd, Heerlen
9. Nick Reijen Financial Services Management, Fontys Hogeschool, Eindhoven
10. Koen van Eijk Bedrijfskunde en agribusiness, HAS, ‘s-Hertogenbosch
11. Dominique van Goch MER (Management, Economie en Recht), HBO Nederland, Weert
12. Ireen Korten Personeel en Arbeid, Avans Hogeschool, ‘s-Hertogenbosch
12. Carmen van Bruggen Personeel en Arbeid, Avans Hogeschool, ‘s-Hertogenbosch
13. Solveig Lemmers International Business, Hogeschool Zuyd, Maastricht
14. Simon Strous PBM (People & Business Management), Hogeschool Zuyd, Sittard
15. Bart Tullemans SpEco (Sport en Economie), Fontys Hogescholen, Tilburg
16. Tim Janssen Vrijetijdsmanagement / evenementenorganisatie,
NHTV Internationaal HO, Breda
Gedrag & Maatschappij
17. Lorett Feijen Social studies, Avans Hogeschool, ’s-Hertogenbosch
17. Koos Vaes Social studies – SPH (Sociaal Pedagogische
Hulpverlening), Avans Hogeschool, ’s-Hertogenbosch
17. Emie Jansen Social work, Hogeschool Zuyd, Utrecht
18. Nick Hoeken Toegepaste psychologie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
19. Flore Snellen Sport- en bewegingseducatie,
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Nijmegen
Gezondheidszorg
20. Nienke Hermans HBO Verpleegkunde, Fontys Hogeschool, Eindhoven
20. Esther Smolenaers HBO Verpleegkunde, Hogeschool Utrecht
20. Esther Nies HBO Verpleegkunde, Hogeschool Zuyd, Heerlen
20. Gabriëlle Wilmsen HBO Verpleegkunde, Fontys Hogeschool, Eindhoven
21. Sietske Verdonschot Verpleegkunde technisch, Hogeschool Zuyd, Heerlen
22. Linda Ament Huidtherapie, Hogeschool Utrecht
23. Guilia Califano Ergotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
23. Laurie Daniëls Ergotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Koen van de Beucken Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Eric Bloemers Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Linda Bloemers Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Tom Janssen Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
25. Suzanne Bongers Fysiotherapie, Avans Hogeschool, Breda
25. Nicole Custers Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
25. Meike Op Heij Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
26. Maarten van den Bergh Medische beeldvorming, Fontys Hogescholen, Eindhoven
27. Sjoerd Rietjens Sporthogeschool (Sport & Welness), Fontys Hogeschool, Sittard
ICT
28. Devin van Nieuwenhoven Informatica, Avans Hogeschool, ’s-Hertogenbosch
Natuur & Milieu
29. Louet Koolen Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Rob Looijen Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Yvette Rademakers Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Dirk Spruijt Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Arend Zhang Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
Onderwijs & Opvoeding
30. Thijs Maessen ALO, Fontys Hogescholen, Tilburg
31. Anouk Feijen Sporthogeschool (sports & education), Fontys Hogescholen,
Tilburg
31. Jolien Heijkers Sporthogeschool (sports & education), Fontys Hogescholen,
Tilburg
32. Jarno Nagy Lerarenopleiding aardrijkskunde, Fontys Hogescholen, Sittard
32. Sjors Nijnens Lerarenopleiding geschiedenis, Fontys Hogescholen, Sittard
33. Sarah Neijnens Lerarenopleiding Engels, Fontys Hogescholen, Sittard
33. Lotte Driessen Lerarenopleiding Spaans, Fontys Hogescholen, Tilburg
34. Nikki Moonen PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
34. Jeroen Heijdeman PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
34. Caby Beks PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
34. Sanne van de Vin PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
35. Minca Huiberts Pedagogiek, Fontys Hogescholen, Eindhoven
35. Evelien Weekers Pedagogiek, Fontys Hogescholen, Eindhoven
Recht & Bestuur
36. Jeroen Weekers Bestuurskunde / overheidsmanagement, Avans Hogeschool,
‘s-Hertogenbosch
37. Imke Kluytmans Hoger Juridische Opleiding, Hogeschool Zuyd, Sittard
Taal& Communicatie
38. Marijn Miller Journalistiek, Fontys Hogescholen, Tilburg
38. Anne Piek Journalistiek, Hogeschool Utrecht
39. Martijn Doensen Vertaalacademie, Hogeschool Zuyd, Maastricht
40. Robert ten Kate Communicatie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
Techniek
41. Mathijs Kees Design en techniek, ROC Eindhoven
42. Sjors Smeets Mechatronica, Avans Hogeschool, Breda
42. Mathijs Valkenburg Mechatronica, Avans Hogeschool, Breda
43. Britt Claes Forensisch Laboratorium Onderzoek, Avans Hogeschool, Breda
44. Aukje Halfers Industrieel product ontwerpen / werktuigbouwkunde,
Fontys Hogescholen, Venlo
44. Wouter Mertens Industrieel product ontwerpen / werktuigbouwkunde,
Fontys Hogescholen, Venlo
45. Bert Pustjens Werktuigbouwkunde, Fontys Hogescholen, Eindhoven
46. Jeroen Claes Autotechniek, Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Arnhem
Veel plezier…laat je inspireren!!
Terugkomdag VWO – WO op 27.01.2012
Het nummer wat voor de student en opleiding staat,
correspondeert met de tafel waar deze student zit!
Economie
& bedrijf
1. Michelle Peeters Bedrijfskunde, Radboud Universiteit, Nijmegen
1. Luc Linders Bedrijfskunde, Radboud Universiteit, Nijmegen
2. Thomas van Gemert Economics and business economics, Universiteit Maastricht
3. Job Verhijden International business, Universiteit Maastricht
3. Anouk Meevis International business, Universiteit Maastricht
3. Nienke van Rooijen International business, Universiteit van Tilburg
4. Ries Vogel Fiscale economie, Universiteit Maastricht
5. Ilse Beenders Bedrijfseconomie, Universiteit van Tilburg
5. Juul van de Kruijs Bedrijfseconomie, Universiteit van Tilburg
5. Tim Kees Bedrijfseconomie, Universiteit van Tilburg
6. Emmy Coumans Econometrics & operations research, Universiteit van Tilburg
Gedrag & maatschappij
7. Joop Truijen Algemene sociale wetenschappen, Universiteit Utrecht
7. Tom van Tulden Algemene sociale wetenschappen, Universiteit Utrecht
8. Linde Bijlmakers Psychologie, Universiteit Utrecht
8. Femke Brankaert Psychologie, Universiteit Utrecht
8. Milou Slenders Psychologie, Universiteit Utrecht
9. Maureen Steijvers Psychologie, Universiteit Maastricht
9. Aniek van Veghel Psychologie, Universiteit Maastricht
9. Inge Verheggen Psychologie, Universiteit Maastricht
10. Roel Hissel Criminologie, Vrije Universiteit Amsterdam
10. Dorine Timmermans Criminologie, Universiteit Leiden
11. Anouk van Tulden Pedagogische wetenschappen, Radboud Universiteit, Nijmegen
11. Jelleke Jonkers Pedagogische wetenschappen, Radboud Universiteit, Nijmegen
Gezondheidszorg
12. Chesron Geuns Bewegingswetenschappen, Universiteit Maastricht
12. Perla Douven Bewegingswetenschappen, Vrije Universiteit Amsterdam
13. Gerly van Meijl Biomedische wetenschappen, Universiteit Maastricht
14. Emma von Scheibler Biologische gezondheidskunde (BMW), Universiteit Maastricht
15. Michelle Knapen Gezondheidswetenschappen, Universiteit Maastricht
16. Mieke Karel Gezondheid en leven, Vrije Universiteit Amsterdam
17. Joost Stultiens Geneeskunde, Radboud Universiteit, Nijmegen
17. Thijmen Timmermans Geneeskunde, Erasmus Universiteit, Rotterdam
17. Roelie Verdonschot Geneeskunde, Erasmus Universiteit, Rotterdam
18. Paul Heuvelmans Geneeskunde, Universiteit Maastricht
18. Anouck Moonen Geneeskunde, Universiteit Maastricht
18. Dion Rietjens Geneeskunde, Universiteit Maastricht
19. Daan Kuppens Technische geneeskunde, Universiteit van Twente
ICT
20. Daan Creemers Technische informatie en technische wiskunde.
Technische Universiteit Eindhoven
20. Astrid Pieterse Technische informatica en technische wiskunde,
Technische Universiteit Eindhoven
Natuur & Milieu
21. Martijn van Dijk Aardwetenschappen, Vrije Universiteit Amsterdam
Overige
22. Suzanne Clement Liberal Arts and sciences, Universiteit van Tilburg
Recht & Bestuur
23. Rob Geraats Internationaal en Europees recht, Universiteit van Tilburg
23. Danique Burgerjon Rechten, Universiteit van Tilburg
24. Rosalie van der Vegt Rechtsgeleerdheid, Universiteit Maastricht
25. Bart Driessen Fiscaal Recht, Universiteit van Tilburg
25. Rob Gerlings Fiscaal Recht, Universiteit van Tilburg
Taal & Communicatie
26. Jorden Bailey Communicatie- en informatiewetenschappen, Universiteit Utrecht
Techniek
27. Niels Berger Technische natuurkunde, Technische Universiteit, Delft
27. Coen Corstjens Technische natuurkunde, Technische Universiteit Eindhoven
28. Eric Smeets Advanced technology, Universiteit Twente, Enschede
28. Maarten Bouwman Industrial design, Technische Universiteit Eindhoven
28. Bram Naus Industrial Design, Technische Universiteit Eindhoven
29. Anouk Scholtes Lucht- en ruimtevaarttechniek, Technische Universiteit Delft
30. Tobias van de Kerk Technische bedrijfskunde, Technische Universiteit Eindhoven
30. Stijn Zanders Technische bedrijfskunde, Technische Universiteit Eindhoven
20. John van Dijk Technische wiskunde, Technische Universiteit Eindhoven
Veel plezier…laat je inspireren!!
I phone foto's: Frank Stals
Terugkomdag HAVO (of vwo) – HBO op 27.01.2012
Het nummer wat voor de student en opleiding staat,
correspondeert met de tafel waar deze student zit!
Cultuur & Kunst
1. Rob Smorenberg Artiest / theateropleiding,
Koning Willem I College, ‘s-Hertogenbosch
2. Faya Maris Fashion & Design, Amsterdam Fashion Institute, Amsterdam
3. Luc Geraats Conservatorium, ArtEZ HS voor de Kunsten, Zwolle
3. Alwin Segers Docent muziek, Fontys Hogescholen, Tilburg
3. Yordi Petit Slagwerk jazz, Amsterdamse HS voor de Kunsten, Amsterdam
Economie & Bedrijf
4. Bart Ament Hoge Hotelschool, Hogeschool Zuyd, Maastricht
5. Joost Stienen Accountancy, bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
5. Laurens Roelofsma Accountancy/bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
6. Sharon Freij Bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
6. Ilse Vossen Bedrijfseconomie, Hogeschool Zuyd, Sittard
6. Marten Stevens Bedrijfseconomie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
7. Yannick Knechten Commerciële economie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
7. Nico Arts Commerciële economie, Avans Hogescholen, ‘s- Hertogenbosch
8. Yvonne Klompen Facility management, Hogeschool Zuyd, Heerlen
9. Nick Reijen Financial Services Management, Fontys Hogeschool, Eindhoven
10. Koen van Eijk Bedrijfskunde en agribusiness, HAS, ‘s-Hertogenbosch
11. Dominique van Goch MER (Management, Economie en Recht), HBO Nederland, Weert
12. Ireen Korten Personeel en Arbeid, Avans Hogeschool, ‘s-Hertogenbosch
12. Carmen van Bruggen Personeel en Arbeid, Avans Hogeschool, ‘s-Hertogenbosch
13. Solveig Lemmers International Business, Hogeschool Zuyd, Maastricht
14. Simon Strous PBM (People & Business Management), Hogeschool Zuyd, Sittard
15. Bart Tullemans SpEco (Sport en Economie), Fontys Hogescholen, Tilburg
16. Tim Janssen Vrijetijdsmanagement / evenementenorganisatie,
NHTV Internationaal HO, Breda
Gedrag & Maatschappij
17. Lorett Feijen Social studies, Avans Hogeschool, ’s-Hertogenbosch
17. Koos Vaes Social studies – SPH (Sociaal Pedagogische
Hulpverlening), Avans Hogeschool, ’s-Hertogenbosch
17. Emie Jansen Social work, Hogeschool Zuyd, Utrecht
18. Nick Hoeken Toegepaste psychologie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
19. Flore Snellen Sport- en bewegingseducatie,
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Nijmegen
Gezondheidszorg
20. Nienke Hermans HBO Verpleegkunde, Fontys Hogeschool, Eindhoven
20. Esther Smolenaers HBO Verpleegkunde, Hogeschool Utrecht
20. Esther Nies HBO Verpleegkunde, Hogeschool Zuyd, Heerlen
20. Gabriëlle Wilmsen HBO Verpleegkunde, Fontys Hogeschool, Eindhoven
21. Sietske Verdonschot Verpleegkunde technisch, Hogeschool Zuyd, Heerlen
22. Linda Ament Huidtherapie, Hogeschool Utrecht
23. Guilia Califano Ergotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
23. Laurie Daniëls Ergotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Koen van de Beucken Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Eric Bloemers Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Linda Bloemers Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
24. Tom Janssen Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
25. Suzanne Bongers Fysiotherapie, Avans Hogeschool, Breda
25. Nicole Custers Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
25. Meike Op Heij Fysiotherapie, Hogeschool Zuyd, Heerlen
26. Maarten van den Bergh Medische beeldvorming, Fontys Hogescholen, Eindhoven
27. Sjoerd Rietjens Sporthogeschool (Sport & Welness), Fontys Hogeschool, Sittard
ICT
28. Devin van Nieuwenhoven Informatica, Avans Hogeschool, ’s-Hertogenbosch
Natuur & Milieu
29. Louet Koolen Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Rob Looijen Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Yvette Rademakers Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Dirk Spruijt Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
29. Arend Zhang Applied Sciences, Fontys Hogeschool, Eindhoven
Onderwijs & Opvoeding
30. Thijs Maessen ALO, Fontys Hogescholen, Tilburg
31. Anouk Feijen Sporthogeschool (sports & education), Fontys Hogescholen,
Tilburg
31. Jolien Heijkers Sporthogeschool (sports & education), Fontys Hogescholen,
Tilburg
32. Jarno Nagy Lerarenopleiding aardrijkskunde, Fontys Hogescholen, Sittard
32. Sjors Nijnens Lerarenopleiding geschiedenis, Fontys Hogescholen, Sittard
33. Sarah Neijnens Lerarenopleiding Engels, Fontys Hogescholen, Sittard
33. Lotte Driessen Lerarenopleiding Spaans, Fontys Hogescholen, Tilburg
34. Nikki Moonen PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
34. Jeroen Heijdeman PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
34. Caby Beks PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
34. Sanne van de Vin PABO, Hogeschool De Kempel, Helmond
35. Minca Huiberts Pedagogiek, Fontys Hogescholen, Eindhoven
35. Evelien Weekers Pedagogiek, Fontys Hogescholen, Eindhoven
Recht & Bestuur
36. Jeroen Weekers Bestuurskunde / overheidsmanagement, Avans Hogeschool,
‘s-Hertogenbosch
37. Imke Kluytmans Hoger Juridische Opleiding, Hogeschool Zuyd, Sittard
Taal& Communicatie
38. Marijn Miller Journalistiek, Fontys Hogescholen, Tilburg
38. Anne Piek Journalistiek, Hogeschool Utrecht
39. Martijn Doensen Vertaalacademie, Hogeschool Zuyd, Maastricht
40. Robert ten Kate Communicatie, Fontys Hogescholen, Eindhoven
Techniek
41. Mathijs Kees Design en techniek, ROC Eindhoven
42. Sjors Smeets Mechatronica, Avans Hogeschool, Breda
42. Mathijs Valkenburg Mechatronica, Avans Hogeschool, Breda
43. Britt Claes Forensisch Laboratorium Onderzoek, Avans Hogeschool, Breda
44. Aukje Halfers Industrieel product ontwerpen / werktuigbouwkunde,
Fontys Hogescholen, Venlo
44. Wouter Mertens Industrieel product ontwerpen / werktuigbouwkunde,
Fontys Hogescholen, Venlo
45. Bert Pustjens Werktuigbouwkunde, Fontys Hogescholen, Eindhoven
46. Jeroen Claes Autotechniek, Hogeschool van Arnhem en Nijmegen, Arnhem
Veel plezier…laat je inspireren!!
Terugkomdag VWO – WO op 27.01.2012
Het nummer wat voor de student en opleiding staat,
correspondeert met de tafel waar deze student zit!
Economie
& bedrijf
1. Michelle Peeters Bedrijfskunde, Radboud Universiteit, Nijmegen
1. Luc Linders Bedrijfskunde, Radboud Universiteit, Nijmegen
2. Thomas van Gemert Economics and business economics, Universiteit Maastricht
3. Job Verhijden International business, Universiteit Maastricht
3. Anouk Meevis International business, Universiteit Maastricht
3. Nienke van Rooijen International business, Universiteit van Tilburg
4. Ries Vogel Fiscale economie, Universiteit Maastricht
5. Ilse Beenders Bedrijfseconomie, Universiteit van Tilburg
5. Juul van de Kruijs Bedrijfseconomie, Universiteit van Tilburg
5. Tim Kees Bedrijfseconomie, Universiteit van Tilburg
6. Emmy Coumans Econometrics & operations research, Universiteit van Tilburg
Gedrag & maatschappij
7. Joop Truijen Algemene sociale wetenschappen, Universiteit Utrecht
7. Tom van Tulden Algemene sociale wetenschappen, Universiteit Utrecht
8. Linde Bijlmakers Psychologie, Universiteit Utrecht
8. Femke Brankaert Psychologie, Universiteit Utrecht
8. Milou Slenders Psychologie, Universiteit Utrecht
9. Maureen Steijvers Psychologie, Universiteit Maastricht
9. Aniek van Veghel Psychologie, Universiteit Maastricht
9. Inge Verheggen Psychologie, Universiteit Maastricht
10. Roel Hissel Criminologie, Vrije Universiteit Amsterdam
10. Dorine Timmermans Criminologie, Universiteit Leiden
11. Anouk van Tulden Pedagogische wetenschappen, Radboud Universiteit, Nijmegen
11. Jelleke Jonkers Pedagogische wetenschappen, Radboud Universiteit, Nijmegen
Gezondheidszorg
12. Chesron Geuns Bewegingswetenschappen, Universiteit Maastricht
12. Perla Douven Bewegingswetenschappen, Vrije Universiteit Amsterdam
13. Gerly van Meijl Biomedische wetenschappen, Universiteit Maastricht
14. Emma von Scheibler Biologische gezondheidskunde (BMW), Universiteit Maastricht
15. Michelle Knapen Gezondheidswetenschappen, Universiteit Maastricht
16. Mieke Karel Gezondheid en leven, Vrije Universiteit Amsterdam
17. Joost Stultiens Geneeskunde, Radboud Universiteit, Nijmegen
17. Thijmen Timmermans Geneeskunde, Erasmus Universiteit, Rotterdam
17. Roelie Verdonschot Geneeskunde, Erasmus Universiteit, Rotterdam
18. Paul Heuvelmans Geneeskunde, Universiteit Maastricht
18. Anouck Moonen Geneeskunde, Universiteit Maastricht
18. Dion Rietjens Geneeskunde, Universiteit Maastricht
19. Daan Kuppens Technische geneeskunde, Universiteit van Twente
ICT
20. Daan Creemers Technische informatie en technische wiskunde.
Technische Universiteit Eindhoven
20. Astrid Pieterse Technische informatica en technische wiskunde,
Technische Universiteit Eindhoven
Natuur & Milieu
21. Martijn van Dijk Aardwetenschappen, Vrije Universiteit Amsterdam
Overige
22. Suzanne Clement Liberal Arts and sciences, Universiteit van Tilburg
Recht & Bestuur
23. Rob Geraats Internationaal en Europees recht, Universiteit van Tilburg
23. Danique Burgerjon Rechten, Universiteit van Tilburg
24. Rosalie van der Vegt Rechtsgeleerdheid, Universiteit Maastricht
25. Bart Driessen Fiscaal Recht, Universiteit van Tilburg
25. Rob Gerlings Fiscaal Recht, Universiteit van Tilburg
Taal & Communicatie
26. Jorden Bailey Communicatie- en informatiewetenschappen, Universiteit Utrecht
Techniek
27. Niels Berger Technische natuurkunde, Technische Universiteit, Delft
27. Coen Corstjens Technische natuurkunde, Technische Universiteit Eindhoven
28. Eric Smeets Advanced technology, Universiteit Twente, Enschede
28. Maarten Bouwman Industrial design, Technische Universiteit Eindhoven
28. Bram Naus Industrial Design, Technische Universiteit Eindhoven
29. Anouk Scholtes Lucht- en ruimtevaarttechniek, Technische Universiteit Delft
30. Tobias van de Kerk Technische bedrijfskunde, Technische Universiteit Eindhoven
30. Stijn Zanders Technische bedrijfskunde, Technische Universiteit Eindhoven
20. John van Dijk Technische wiskunde, Technische Universiteit Eindhoven
Veel plezier…laat je inspireren!!